Відомий виробник представив серійні версії своїх новітніх електромобілів Honda e:NP2 / e:NS2. Обидві моделі вироблятимуть у Китаї: e:NS2 збиратимуть на заводі Dongfeng-Honda, а e:NP2 – на підприємстві GAC-Honda.
Торік моделі були представлені у вигляді концептів, а серійні версії, хоч і залишились вірними прототипам, проте отримали декілька змін: традиційнішу світлодіодну оптику, збільшені дзеркала заднього виду та дещо менші колеса. Електро автомобілі мають чіткий, гранчастий дизайн з високими віконними лініями та масивними стійками даху.
У салоні нового електричного авто встановлено великий дисплей на передньому склі, 12.8 дюймовий інформаційно-розважальний дисплей та найсучасніші засоби зв'язку.
Додатково вони обладнані інтелектуальною системою обігріву, що оптимізує споживання енергії, та спеціальною системою ароматизації, яка дозволить пасажирам особисто вибирати, як буде пахнути їх салон сьогодні.
Моделі на базі шасі e:N Architecture F мають акумуляторну батарею об'ємом 68.8 кВт-год від CATL та один електродвигун потужністю 201 к.с. (150 кВт), розташований спереду. За даними Honda, e:NP2 може проїхати до 545 км за циклом CLTC, і очікується, що e:NS2 продемонструє схожі показники автономності.
Що стосується габаритів Honda e:NP2 / e:NS2:
- довжина – 4.7 м;
- ширина – 1.8 м;
- висота – 1.5 м;
- колісна база – 2.7 м.